Forum www.emeryci.xup.pl Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

okna dachowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.emeryci.xup.pl Strona Główna -> Testowe Forum 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emerytura_zus

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 11:52 am    Temat postu: okna dachowe Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Udany dzień za mną udało się wiele załatwić, najważniejsze że dobrze wymierzyłem i wyciąłem dziury pod okna dachowe i się bardzo cieszę bo w końcu mam jasno na strychu i mogę go wietrzyć jak tam zaduch albo łatwiej wyjść na dach

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokosy_ofe

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponadto, aby uniknąć problemu z różnymi strefami czasowymi serwera i telefonu, możemy użyć uniksowego znacznika czasu , który jest niezależny od stref czasowych.

Ponieważ większość smartfonów jest wyposażona w kamerę, możemy jej użyć i poprosić użytkownika o zeskanowanie kodu QR w celu uzyskania tajnego klucza. Więc wszystko, co musimy zrobić, to przekonwertować tajny klucz w kodzie QR i pokazać go użytkownikowi.

Rozwiązaliśmy wszystkie trzy problemy! A teraz wiesz, jak działa TOTP. Zobaczmy, jak zaimplementować go w aplikacji.
Powrót do góry
emerytura_zus

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwiązywanie problemów z pobieraniem za pomocą WebUSB - Microsoft MakeCode

Masz problemy z parowaniem micro: bit z WebUSB? Spróbujmy dowiedzieć się, dlaczego!
makecode.microbit.org

Przycisk pobierania w lewym dolnym rogu
Pobierz i uruchom program
Aby pobrać program do naszego micro: bit, kliknij Downloadprzycisk w lewym dolnym rogu. Po pobraniu program zacznie działać.

Za chwilę Show Console (Device)pojawia się przycisk. Naciśnij przycisk. (Upewnij się, że to nie Show Console (Simulator)przycisk)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.emeryci.xup.pl Strona Główna -> Testowe Forum 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach